На виконання листа департаменту освіти Чернівецької обласної державної адміністрації від 14.02.2015 року № 01-31/ 342 «Про вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні»  у ВПУ № 24 м. Заставна проведено ряд заходів, приурочених пам’яті  загиблих героїв,  першій річниці революції Гідності на Майдані:  відкриті уроки, підготовлені викладачами історії (Козак І.Р. та Кіцан О.І.), години спілкування в навчальних групах на тему: «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні»,виставку малюнків під назвою: «Тих днів не померкне слава». 

                     В бібліотеці училища оформлено виставку літературних та історичних матеріалів  з подій на Майдані,  проведено конкурс учнівських творів – роздумів: «Небесна сотня. Зима, що змінила світ».

                    Членами гуртка «Умілі руки», під керівництвом керівника  Мулик М.В., було створено куток пам’яті Героїв Небесної Сотні, біля якого учні навчальних груп почергово запалювали свічки пам’яті та вшановували полеглих Героїв хвилиною мовчання.

                    20 лютого  2015 року в актовій залі училища проведено єдиний урок на тему: « Подвиг, що змінив країну»,  присвячений Героям Небесної Сотні, який підготував викладач історії Козак І.Р...

  В ході його проведення здійснювався короткий екскурс по найважливіших подіях Революції Гідності, що поєднувався із демонструванням фрагментів відеофільмів про події на Майдані з листопада 2013 по лютий 2014 років.

                  Героям Небесної Сотні учні присвячували свої поетичні твори,

  хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять, виконанням пісні «Боже, великий, єдиний…» здійснили молебень за майбутнє України.

  Leave a Reply