Вище професійне училище №24 м. Заставна одержало почесне

  ІІІ місце   у Всеукраїнському конкурсі.

  Сьогодні , 23 червня , відбувся ,в режимі вебінару, Всеукраїнський конкурс на кращий проект із улаштування системи утеплення фасадів будівель.

  Організаційна структура вебінару передбачала організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу з відбору кращого проекту утеплення фасадів будівель із використанням передових енергозберігаючих технологій, як підсумок навчання за освітньою програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» для підвищення кваліфікації та отримання часткової кваліфікації/додаткових компетентностей з професії «Монтажник систем утеплення будівель.

  В результаті заходу на конкурсній основі було здійснено оцінювання та обрано кращий проект із улаштування системи утеплення фасадів будівель. Освітня програма «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» розроблена у рамках реалізації проекту «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель: через навчання до енергоефективності», що здійснюється в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

  Конкурс  передбачав:

  • презентація моделей утеплення фасадів будівель, які виконані командами учнів закладів професійної(професійно-технічної) освіти до 10-15 хвилин;
  • оцінювання моделей утеплення фасадів будівель експертною комісією (журі) та визначення переможця.
  • визначення осіб, які опанували освітню програму та успішно презентували моделі утеплення фасадів будівель, та нагородження переможців.

  Кожен розроблений проєкт моделі утеплення фасаду будівлі мав відповідати критеріям оцінювання.

  Визначення переможців здійснювало журі за підсумками демонстрації та презентації  моделей, відповідно до зведених показників  результатів  оцінок членів журі.

  І в результаті Вище професійне училище №24 м. Заставна одержало почесне ІІІ місце.

  Учням закладів професійно-технічної освіти, які опанували освітню програму й успішно презентували моделі утеплення фасадів будівель, видано сертифікат.

  Модератор проекту викладач спецдисциплін Турецька Н.В.

  Leave a Reply