«Поезія – це завжди неповторність безсмертний дотик до душі»- під такою назвою відбулася 19 березня 2014 року в актовому залі  ВПУ № 24 м.Заставна літературна зустріч із самобутніми поетами Заставнівщини та поетами – початківцями училища, присвячена Всесвітньому Дню поезії.

               Інтер’єр залу із висловами про поезію, відповідав творчій атмосфері заходу.

               Тут було організовано виставку поетичних творів під девізом «Поезія єднає серця».Паралельно, аналогічна виставка творів «Чари поезії» діяла в читальному залі бібліотеки училища.

                Проведення заходу поєднувалося із відео-презентацією, на якій було продемонстровано портрети поетів ,фотографії, уривки творів, ілюстрації до віршів, події сьогодення, які  висвітлювалися в поетичних добірках.

                 На літературній зустрічі перед слухачами виступили поети Дмитро Бугайчук        ( с. Товтри), Олександр Дрига  та Іван Козак ( м.Заставна), Володимир Садовник (с.Юрківці), Степан Панчук ( с.Погорілівка). Вони познайомили учнів із своєю творчістю та подарували   для бібліотеки училища збірки своїх віршів. Унікальним був виступ Дмитра Бугайчука, який акапельно виконав пісню про маму, слова і музика до якої було написано ним самим.

                 Зі своїми віршами на зустрічі виступили й учні училища. які уже зробили в поезії свої спроби літературного пера: Колодій Наталія

  (гр...№ 28),Петрушко Олена ( гр...№ 17),Тимофійчук Інна ( гр... № 32),Лебедєва Анастасія ( гр... № 32),Бойчук Роксолана

   ( гр... № 32) та Попов Богдан ( гр... № 7).

                 В їхніх творах звучали мотиви Майдану, Крутів, Голодомору і воєнних лихоліть, любові до рідної землі, краси природи, любові, дружби, найкращих людських стосунків, щастя…

                 По завершенні літературної зустрічі майстри поезії ще довго спілкувалися, ділилися своїми напрацюваннями, планами на майбутнє.

  Leave a Reply