Візит заступника міністра освіти та науки  П. М. Коржевського

  27 січня 2020 року заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, державний експерт Експертної групи з питань управління та державно-приватне партнерство Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ніна Іларіонова заступник начальника управління освіти і науки, начальник відділу професійної освіти та ліцензування Лілія Бурченко та директор Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області Світлана Микитюк завітали у Вище професійне училище №24 м. Заставна Чернівецької області.

  Метою візиту стало вивчення матеріально-технічної бази закладу, а також стану справ щодо навчально-виробничої, фінансової та господарської діяльності закладу, зокрема, його перспективних шляхів та  напрямків розвитку та самореалізації, з якими гостей у ході зустрічі ознайомив в.о. директора училища – Віктор Томак та заступник директора з навчально-виробничої роботи – Петро Ковальницький.

  На завершення візиту заступник міністра побажав закладу активної співпраці із стейкхолдерами, рентабельності на ринку праці та «потужного людського потенціалу», бо попри всі інновації сьогодення «це –рушійна сила кожного закладу».

   

   

  Leave a Reply