2 квітня 2014 року у Вищому професійному училищі №24 м. Заставна під час проведення декади фахової майстерності будівельного циклу, голова методичної комісії – Турецька Неоніла Вікторівна, класним керівником групи №6 з професії «Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель» — Зварич Ольгою Миколаївною та майстром виробничого навчання – Купровською Анною Василівною, було проведено виховний захід духовного спрямування «Хресна Дорога».

  Метою виховного заходу було донести до свідомості учнів, що Господь любить нас, тому, що довів свою любов тим, що послав свого Сина, для відкуплення наших гріхів, на муки і страдання. Пробудити в учнів бажання співчуття та допомоги іншим у важкі хвилини життя, виховувати в дусі християнської моралі.

  Учні декламували віршовані стації «Хресної Дороги», в яких відображалися страсті Христові та важкий шлях на гору Голгофу. У виконанні тріо «Передзвін» з Городенківського району села Корнів в складі Зварич Ганни Іванівни, Ротерман Марії Михайлівни та Зеленюк Марії Іванівни звучали духовні пісні, які своєю ніжністю наповнювали всіх присутніх добротою і любов’ю.

  Зупинись людино на хвилинку, ти у цьому світі лише подорожній. Не поспішай. Задумайся…

  Цей захід заставив кожного задуматися над суттю життя і про своє місце в ньому.

  І уповаючи на Бога,

  Тобі вклоняємося знов,

  Ти – Світло, Правда і Дорога,

  Надія, Віра і Любов

  Leave a Reply