26.10.2018 року в читальному залі бібліотеки ВПУ № 24 м. Заставна відбулася виставка літератури, присвячена  74 -  тим   роковинам вигнання нацистських окупантів та  визволення України від фашистських загарбників.

    В розділі виставки  «Всіх пам’ятаємо і мертвих і живих» виставлено книги та наявні в бібліотеці архівні документи про окупацію України в 1941—1945 роках, суспільно-громадське життя в західному регіоні, учасників партизанського руху та воїнів ОУН — УПА, наявні на території району пам’ятники воїнам -  визволителям та їх вшанування.

    В рубриці виставки «Героїка війни в художніх творах»  продемонстровано виставку прозових і поетичних творів українських та зарубіжних письменників на дану  тематику, про роки відбудови післявоєнного періоду та вшанування героїв і учасників Великої Вітчизняної війни.

    Виставку  літературних джерел та друкованих періодичних видань із захопленням переглянули  інженерно — педагогічні працівники та учні училища.  Вихователями гуртожитку,  в  процесі  відвідування виставки проводилися  з вихованцями бесіди  з питань військово –патріотичного виховання.

    Leave a Reply