Для підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації робітничих кадрів училище має:

  — два навчальних корпуси площею 1800 м2 і 1490 м2, в яких розміщено 36 навчальних кабінетів, 12 навчально-виробничих майстерень, 7 лабораторій для кожної групи професій, які обладнані відповідними засобами навчання, необхідною навчальною технікою, верстатами, машинами, механізмами, матеріалами інструментами та іншими засобами навчання;

  — спортивний зал з відповідним інвентарем та  спортивним знаряддям, які необхідні для фізичного виховання, гурткової, секційної та позаурочної роботи з учнями;

  — бібліотеку з читальним залом на 60 місць, актовий зал на 340 місць, медпункт, 2 ізолятори, їдальня – 200 місць, гуртожитки в яких можуть проживати 640 учнів, які обладнані за діючими нормативними і санітарними вимогами;

  — інженерно-технічні споруди та мережі;

  -корпус лабораторно-практичних занять площею 680м2;

  — машинно-тракторний парк, в якому є 39 тракторів, 10 автомобілів, 8 комбайнів, 154 сільськогосподарські машини;

  -навчально-виробниче господарство

  загальною площею 113 га землі, в тому числі орної – 73.

  Стабільно функціонує їдальня. Побутові кімнати гуртожитку обладнані електроплитами, гарячою та холодною водою, холодильним устаткуванням, тут дотримані всі санітарно-гігієнічні умови для приготування їжі.

  Для дотримання вимог санітарії та гігієни у гуртожитку училища  облаштована сучасна душова, оновлена система опалювання, постійно поновлюється м’який та твердий інвентар.

  Гарно і по-домашньому зручно облаштовані кімнати самопідготовки. У підготовці до занять до послуг учнів бібліотека з багатим фондом наукової та художньої літератури, затишний і просторий читальний зал.

  Для змістовного і корисного відпочинку учнів працюють спортивні секції: футбол, волейбол, баскетбол, вільна боротьба. Діє широкий спектр предметних гуртків, гурток юнацької творчості (вокал, танець), гурток „Умілі руки”, гурток технічної творчості, працює фольклорний ансамбль – неодноразовий призер обласних конкурсів. Гарними здобутками радує і училищна команда КВК, діють курси водіїв автомобілів.

  Гостинно запрошуємо на навчання у Вище професійне училище № 24 м.Заставни!

  Тут Ви зможете здобути уподобаний вами фах, змістовно відпочити, зміцніти духовно і фізично.

  Зарахування проводиться без вступних іспитів та ЗНО, з отриманням стипендії. Навчання в училищі  входить  до робочого стажу.

  Початок занять 1 вересня.

  Для вступу в училище  необхідні наступні документи:

  Заява на ім’я директора;

  Документ про освіту (свідоцтво або атестат);

  6 фото 3×4 (матові);

  Копія свідоцтва про народження або паспорту;

  Копія ідентифікаційного коду  Leave a Reply