13 лютого 2015 року в актовій залі Вищого професійного училища № 24 м. Заставна відбулося урочисте дійство з нагоди випуску учні, які навчалися за програмами технічних училищ. Дипломи кваліфікованого спеціаліста отримали 67 випускників, а саме:

  — гр. № 31 за професією «слюсар-ремонтник,тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А», «В», «С», водія автотранспортних засобів (категорії «В» і «С») – 29 осіб;

  — гр. № 32 за професією «перукар (перукар-модельєр),манікюрниця– 23 особи;

  — гр. №33 за професією «Слюсар-ремонтник, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» — 15 осіб.

            Накази «Про відрахування зі складу учнів, прийнятих на навчання за державним замовленням,  у зв’язку з їх  випуском» та «Про вручення дипломів з відзнакою, нагородження Грамотами та подяками найкращих випускників та їх батьків», зачитав заступник директора з виховної роботи Альохін В.С.

  Церемонію вручення та найкращі вітання з випуском, провели Гула В.Я. — директор ВПУ № 24, Ковальницький П.М. — заступник директора з навчально-методичної роботи та Громко Ю.П. — заступник директора з навчально-виробничої роботи.

      В  ході проведення свята до випускників з батьківськими настановами  звернувся Бучінський Д.В., від імені майстрів виробничого навчання — Фарафонтова М.Г.

   

       З любов’ю для присутніх на святі прозвучали пісні «Це край, де я родилась і живу» у виконанні Пентелейчук Корнелії,»Мої батьки» — Пентелик Христини, «Мова єднання» — Жолоба Оксани, «Прощавай» — Пентелик Христини та Жалоба Оксани.

    Від імені випускників із словами подяки, виступив випускник групи № 31 Бучінський Дмитро.

       По завершенню дійства ,ведучі свята Пронюк Микола та Щербань Світлана побажали випускникам щасливої долі в житті, випускники вручили викладачам училища  та батькам квіти.

  Leave a Reply