19.04.2017р. на базі Вищого професійного училища №24, м. Заставна відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичної культури за участі Начальника обласного Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України К.К. Жукотинського, провідного спеціаліста обласного Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України В.В. Малишева, викладачів та керівників фізичної культури ПТНЗ області.

    Згідно програми засідання було проведено демонстраційний урок з предмета «Фізична культура і здоров’я» розділ «Впровадження в систему ПТНЗ з фізичної культури програми зі спортивних ігор — бадмінтон» на тему: «Бадмінтон. Техніка володіння основними ударами». Урок провів викладач вищої категорії Томко Василь Васильович з навчальною групою №11 за професією «Тракторист-машиніст с/г (л/г) виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорій «В» і «С».

    В процесі проведення уроку учні успішно оволоділи – основними технічними навиками гри у бадмінтон, удосконалили вміння  двосторонньої гри, закріпили знання парної та індивідуальної гри.

    Під час обговорення колеги відмічали професійні навички викладача, вміння знайти спільну мову з вихованцями, правильно вибудувати темп уроку, вміння організувати колектив впродовж всіх етапів уроку, а також активне використання здоров’язбе-рігаючих технологій. Під час доповіді К.К. Жукотинський зазначив, що зараз конче необхідно відходити від учорашніх стереотипів, шукати нові, більш цікаві форми і методи проведення сучасного уроку фізичної культури.

    Учасники методичного об’єднання вирішили цілий ряд організаційних питань, обмінялися досвідом роботи, накреслили плани подальшої плідної співпраці.

    Leave a Reply