Урочисте  дійство, присвячене Новорічно-Різдвяним святам, відбулося в актовій залі ВПУ № 24 м. Заставна  26 грудня 2013 року. Передували початку свята  конкурси на краще облаштування та оформлення кімнат гуртожитку і виставка  новорічних стінних газет навчальних груп училища.

  В програмі  вечора  ведучі Павлюк Л.А та Сторощук І.В. вітали усіх присутніх із Новорічними святами ,проводили різні конкурси ,ігри, вікторини. Особливою популярністю відзначилося дефіле святкових зачісок, яку підготували учні групи № 18 з професії «Перукар-манікюрниця», майстер в/н Ярина Ю.В.

  З високою майстерністю для учасників зібрання  прозвучали пісні у виконанні Боднар Юлії та Бричка Оксани, яких  радо підтримували присутні в залі, що додало святу більшої урочистості та масовості.

  Дід Мороз і Снігурочка (Янчик М.Я., Пентелейчук Корнелія), які завітали до  актової зали на  торжество ,привітали всіх з Новорічними та Різдвяними святами і разом із Новим роком (Безбородько О.), підвели підсумки проведених конкурсів , відзначили переможців і вручили  всім  учням солодкі подарунки.

  Радо вінчували  щедрівники та засівальники (гр...№ 14 та № 32), у виконанні яких прозвучали Новорічні  та Різдвяні колядки.

   Найактивнішу участь в підготовці та проведенні новорічно-різдвяного свята прийняли  майстри виробничого навчання та учні груп № 8, №18, №28, та № 32 (Павлюк Л.А., Заквасова А.І., Фарафонтова М.Г. та Ярина Ю.В.).

  Усіх працівників та учнів училища привітав з наступаючим  Новим  роком та Різдвом Христовим директор Гула В.Я., який побажав  усім найкращих гараздів, міцного здоров’я, успіхів у роботі, Удачі, Злагоди й Добра.

  Leave a Reply