« Україна – єдина країна» — за такою темою 1 вересня 2014 року   в актовому залі ВПУ № 24 м.Заставна  проведено перший урок для першокурсників училища.

                         В святково прибраній залі висвітлювалися матеріали про державотворення нашої країни, було оформлено виставку літературних  творів , присвячених  соборності, незалежності та єдності України.

                        Паралельно із текстовим проведенням уроку  здійснювалося демонстрування відеороликів про  фундаторів державотворення, Акт злуки, Буковинське віче, боротьбу українського народу за свою незалежність, події на майдані та проведення АТО.

                       Виконанням пісні « Мамо не плач»,запалюванням свічок пам»яті та хвилиною мовчання було вшановано загиблих героїв «Небесної сотні» та  учасників анти терористичної операції на Сході України.

                         Учні училища  Пронюк Микола та Проскурняк Ігор ( гр. № 14),Петращук

  Олена та   Мендришора Тетяна ( гр... № 17), Пазюк Богдан ( гр. № 23) декламували  літературні твори про Україну, її  єдність та соборність , неподільність українців в боротьбі за мир.

                         « Молитвою за Україну» було завершено проведення уроку, який беззаперечно залишив в душі кожного з його учасників свій позитивний слід, слід утвердження  єдності українського народу та майбутнього процвітання України.

  Leave a Reply