21 травня 2015 року  на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка м. Чернівці учні Вищого професійного училища № 24 м.Заставна презентували свої роботи на  творчому звіті ПТНЗ Чернівецької області.

       Основною метою творчого звіту — фестивалю було демонстрація  виставки робіт  технічної творчості, ярмарку робітничих професій, обмін досвідом, ознайомлення із новітніми технологіями та інтерактивними методами навчання.

  Учнями та працівниками училища була оформлена виставка творчих робіт учнів, кожна з яких відображала їх майстерність та якість отриманих знань та навичок, рекламні стенди, продукція виробничої діяльності

  В  огляді виставлених робіт взяли участь: начальник Департаменту освіти і науки молоді та спорту Чернівецької ОДА  О.М. Палійчук, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Л.І. Бурченко, які високо оцінили підготовлену презентацію училища

  та індивідуальні творчі роботи учнів з професії «робітник з комплексного обслуговування будівель та споруд»: «Декоративне опорядження колони» , «Фрагменти облицювання стін плиткою»

  з професії «кухар — кондитер»: «Буковинська випічка»;

  з професії «перукар-манікюрниця»: демонстрація колекції зачісок, колекцію розпису нігтьових пластин «Весняний розмай»:

   «електорогазозварник»:перила, мангал, піддашок. Цікавою була виставка робіт із дерева (стіл дитячий та два крісла, вішалка для одягу, підсвічник, гойдалка для дітей, підставки під вазони, розкладні крісла, дверне полотно), виготовлена учнями училища під керівництвом майстра виробничого навчання Кортка М.С.

  Учні, котрі здобувають професію «слюсар з ремонту автомобілів» практично демонстрували роботу на стендах для ремонту   двигунів автомобілів.

  Такі творчі звіти спонукають до нових форм і методів роботи, творчого натхнення, удосконалення майстерності, творчих підходів  в  справі  навчання та виховання учнів.

  Leave a Reply