15 травня 2013 року  у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка м. Чернівці, учні Вищого професійного училища № 24 м.Заставна презентували свої роботи на ярмарку професій. Делегацію  із 36 учнів, 32 педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання, очолював директор училища Гула В.Я.

  В урочистостях взяли участь представники Чернівецької ОДА, начальники управлінь Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, керівники вищих навчальних закладів. За вагомий внесок у справу в навчанні  і вихованні молодого покоління кращі майстри виробничого навчання нашого училища отримали нагороди. Грамотою обласної ради нагороджено майстра виробничого навчання Некрасову О.С. та грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації  старшого майстра виробничого навчання Янчика М.Я.

   «Буковина – край, в якому варто жити», — під таким девізом була оформлена виставка робіт учнів училища, кожна з яких відображала їх майстерність та якість отриманих знань та навиків.


  В огляді виставлених робіт взяли участь: голова Чернівецької обласної державної адміністрації М.М. Папієв, заступник голови Чернівецької обласної ради В.М. Маніліч, начальник департаменту освіти і науки, молоді та спорту М.Й. Бауер, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА О.М. Паномаренко, які високо оцінили підготовлену презентацію училища, індивідуальні роботи перукарів, манікюрниць, кухарів,кондитерів. Відвідувачі високо оцінили вироби з дерева, виготовлені учнями училища під керівництвом майстра виробничого навчання Кортка М.С., практичний показ монтажу гіпсокартонних конструкцій та проведення комп’ютерної  діагностики двигунів автомобілів.  Не тільки себе презентувала делегація училища на звіті-фестивалі, а й в інших перейняла досвід та  сучасні технології виконання практичних робіт.

  Такі творчі звіти професійно технічних закладів спонукають до нових пошуків,  прагнення удосконалення діяльності, творчих підходів в  справі   навчання та виховання учнів.

  Leave a Reply