З 3 по 7 грудня, у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна, було проведено тиждень правознавства.

  Викладач правознавства, Волянська Ю.Я. з метою формування правової культури учнів училища провела ряд заходів до  Всеукраїнського тижня права.

  3 грудня, на інформаційній лінійці, Юлія Ярославівна ознайомила учнів та викладачів з планом заходів, які будуть проведені в училищі протягом тижня.

  Цікавою та змістовною була виставка стінгазет на тему: «Мої права у малюнках».

  Напередодні учні підготували цікаві проекти з яких усі присутні дізналися багато нової інформації про права людини.

  4 грудня усі бажаючі з груп № 17, 28,18,21,26,14,8 писали творчі роботи у яких вони розкривали пізнавальний інтерес до «Прав і обов’язків учнів» висвітлювали свої навики правомірної поведінки, також розкривали негативні сторони поведінки та відповідальність за них перед законом.

  5 грудня відбувся кінолекторій на тему: « Сімейне право», на який було запрошено представника Заставнівського РВДВС ГГУЮ Гумена В.Г., який ознайомив учнів з основними правилами сімейного права та найбільш поширеними прикладами невдалих шлюбів серед українців. Для закріплення почутого, учні  переглянули відео про права і обов’язки усіх членів сім'ї.

  6 грудня проведено вікторину «Як я знаю основні закони життя». Учні дізналися з якого віку, як і де підліток може захистити свої права та інтереси – самостійно або за допомогою законних представників.

  Заходи проведені протягом тижня сприяли підвищенню інтересу  учнів щодо вивчення правознавства. Рівень проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати  творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

  Робота з формування правових відносин буде продовжуватися у навчальному закладі і надалі. Кожен з нас повинен розширювати знання з права, правильно застосовувати їх у повсякденному житті.

  Пам'ятаймо  — «Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком»

                           Г.Лакордер

  Leave a Reply