З 17 по 21 листопада 2014 року у Вищому професійному училищі № 24 м.Заставна проводився тиждень морально-етичного виховання.

      В рамках тижня було проведено: благодійний ярмарок, на якому реалізовувалась продукція, яка була виготовлена учнями та працівниками училища. Серед виробів: пічки для бійців, які перебувають в зоні АТО, підставки для кімнатних квітів (майстер виробничого навчання В.Є. Лашта та учні груп №№ 14,33), стільчики та табуретки (майстри виробничого навчання М.С Кортко, Б.Й.Андрусик, учня групи №5), вишивка, вироби із бісеру, випічка солодощів та хлібобулочних виробів. До проведення ярмарку долучились батьківські комітети навчальних груп. Учні підготували дві скриньки – одну для збору благодійних коштів, другу- для листів нашим бійцям.

      На благодійний ярмарок завітали воїни, які приймали участь в АТО, волонтери, євромайданівці, представники влади району, а також жителі міста.


     В результаті проведення ярмарку було зібрано кошти у сумі 4,5 тис. гривень.Оргкомітет вирішив розподілити благодійні кошти наступним чином: по тисячі гривень – воїнам АТО В.Гешку та В.Голубу (колишньому випускнику училища), 2,5 тисячі гривень та 10 євро було вручено Ю. Кришталяну, нашому краянину, який перебуває на лікуванні.

     18 листопада учні училища взяли участь у конкурсі малюнків  «Євромайдан моїми очима». Переможцями стали учні: Гудима А. (гр. № 8), Бойчук Р. (гр. № 32) – І місце; Марусик М. (гр. № 3), Божуряк М. (гр. № 37), Білокрилий Д. (гр. № 11) – ІІ місце, Кульчик Ю (гр. № 23), Ткачук І. (гр. № 27), Купчанко Н. (гр. № 27).

      19 листопада в училище завітав мистецький колектив Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської з виставою за творами Ю.Федьковича та В.Шекспіра «Як козам роги виправляють, або приборкання норовливої», де учні мали можливість ознайомитись з високим мистецтвом акторів.


       20 листопада в актовому залі училища відбувся виховний захід на тему: «Від революції гідност і- до гідного життя». На захід були запрошені учасник Євромайдану В.Петрашак, заслужений артист України І.Дерда, голова районного товариства «Просвіта» , журналіст С.Масловська, місцевий поет О.Дрига та учні Заставнівської музичної школи.З виставкою літератури, присвяченої подіям Революції гідності завітали працівники центральної районної бібліотеки.

      У виступах учнів училища та гостей було відтворено події Революції гідності на Майдані.

      Підсумком Тижня стало обговорення заходів, ініціатором та організатором яких виступила викладач художньої культури М.В.М’якота. Організаційну підтримку забезпечувала методична комісія викладачів суспільних дисциплін (голова Козак І.Р.).

  Leave a Reply