14 грудня 2015 року у Вищому професійному училищі №24м. Заставна ,на урочистій лінійці було проведено підсумки тижня Благодійності та акції «Відчуй себе волонтером». Допомогти воїнам АТО справа честі кожного – під таким девізом започаткували збір продуктів члени учнівського самоврядування гуртожитку третього поверху та вихователь Богуцький Михайло Миколайович.

  Хороші починання завжди мають успіх. Всі працівники та учні підтримали цю акцію . На лінійку були запрошені волонтери ГО   «Щедро» та  головний редактор газети «Голос краю», волонтер Калин М В ,яка неодноразово побувала на лінії зіткнення з благодійною допомогою воїнам АТО.   Вони розповіли про    будні  захисників України  та про важливість  нашої підтримки.

  За короткий проміжок часу мікроавтобус був заповнений . Листи, плакати, обереги  продукти харчування , а саме основне – тепло наших сердець були передані  тим, хто виконує свій обов’язок в зоні АТО .


  Також було зібрано адресну грошову допомогу колишньому випускнику та працівнику училища учаснику бойових дій  Литовському Василю.

  Лідери учнівського самоврядування передали прапор  України воїнам АТО з побажаннями та подякам за мужність та волю до перемоги.

  Традиційно закінчилася лінійка молитвою за Україну.

  Leave a Reply