Першого вересня 2013 року у Вищому професійному училищі було проведено свято першого дзвоника. 210 юнаків та юнок поповнили ряди майбутніх кваліфікованих робітників які будуть здобувати сучасні професії так необхідні, в народному господарстві. Початок свята розпочато під звуки Державного гімну України та підняттям Державного прапора.

           Право на це було надано кращим учням училища: Зозулі М. гр.№ 27, Сіножаку В. гр.№ 26. Під мелодію пісні «Іду до нього, до Тараса» учні випускних груп Колодій Н. гр.№ 28 та Гудішевський І. гр.№ 27 поклали квіти до підніжжя пам’ятника великого кобзаря.

         З словами привітання до присутніх звернувся директор училища Гула В.Я. та нагородив кращих учнів та працівників які плідно попрацювали під час проведення жнив та підготовки навчального закладу до нового навчального року.

          За добрим народним звичаєм хлібом і сіллю батьки Попов І. та Червоногородська М. благословили своїх дітей на стежину професійного пізнання. Хвилююче звучав дзвоник в руках учнів гр.№ 7 Мельничук І. та учня гр.№ 23 Петращука В., який покликав усіх присутніх на перший урок.

    Leave a Reply