Святкування Новорічно-Різдвяних свят У Вищому професійному училищі № 24 м.Заставна

                23 грудня 2019 року в актовому залі ВПУ № 24  м.Заставна відбувся загально училищний виховний захід, присвячений Новорічно — Різдвяним святам.

               Ведучі його проведення Боднар Діана (гр... № 28) та Меленчук Богдан ( гр... № 34) під мелодію Євгена Доги « Зимовий вальс» провели присутніх учасників новорічного зібрання веселими й цікавими стежками новорічно-різдвяного дійства.

  «Зима» — прозвучала у виконанні Мельник Тетяни (гр... № 27) та Калинюк Олександри  ( гр. № 28)             …Такі ж бо в нас реалії життя:

  Хай тут спокійно, та в країні йде війна…» — звучить поезія в словах ведучих. Їх змінюють на сцені колядники з гуртожитку училища, які виконують стару колядку « У різдвяну нічку»

  «...Людське безсмертя з роду і до роду,

  Увись росте з коріння родоводу…»,  і ведучі свята вводять учасників зібрання у новорічну концертну програму, яка своїм колоритом і різнобарв’ям  вселяє у всіх святковий настрій.

                 З насолодою захоплювалися присутні звучанням  пісень у виконанні Красовського Ілля (гр... № 14), новорічними мелодіями, зіграними на  саксафоні Сімоновим Віктором (гр... № 11), танцювальною майстерністю дівчат ( гр. № 17).

  А далі … «Людське життя – фортуна, карта,

  Це і Джек-пот, це і провал…», і ведучі оголошують про присутність на святі « циганського табору» гуртожитку… Їх гадання завершується піснею «Ти мені циганко скажи…» і виконанні Красовського Іллі  (гр. №  14) та Пастеркевич Богдани  (гр... № 28)                          

         Їх вітання  доповнюються вітаннями Баби Яги, Внучки, Кащея Безсмертного.                  

              Після сценічних вітань знову лунають музичні подарунки «Україна колядує», «Коляла, коляда» у виконанні Пастеркевич Богдани  (гр... № 28), на англійській мові новорічні пісні — Красовського Іллі  (гр. №  14), «Хай Ісус мале дитя» Музики Тетяни ( гр... № 7).

  Зимова віхола екрану  віщує про прихід Діда Мороза і Снігурочки (фото № 2022),  ролі яких майстерно зіграли  Пилипюк Михайло ( гр... № 6) та Діяченко Ольга ( гр... № 7). Вони привітали всіз присутніх із наступаючими Новорічно –Різдвяними святами. Засівальники М’якота Іван (гр. №  14) та Мартин Сергій ( гр. № 23) дарували також свої вінчування. 

  Всі учасники свята, на сцені із загальним виходом, виконали колядку «Добрий вечір Тобі…», «звіздарі» дарували свої побажання на всі прийдешні свята і наступний Новий рік  

  В. о. директора училища   Томак В.О приєднався до всіх побажань, привітав  присутніх із наступаючими  святами, висловив подяку учням, завідуючій бібліотекою (Гринчук М.І.), вихователям (Богуцький М.М., Молдован І.Д. , Онуфраш Є.Д), керівникам гуртків вокального ( Глинський А.П.), «Умілі руки» ( Мулек М.В.) та «Дивослово»  (Гринчук М.І.) за змістовний і весело підготовлений захід, гарно оформлений зал, Новорічну ялинку, вміло підібрані костюми, практично  до кожного з виконавців підготовлених номерів

               На завершення  новорічного дійства, Віктор Олексійович  подякував всім працівникам  та  здобувачам освіти училища за плідну співпрацю, вручив переможцям конкурсів «професійної майстерності», конкурсів та олімпіад Почесні грамоти, подяки, призи та новорічні подарунки .

  В залі ще довго не завершувалося святкування. Новорічні вітання, фотознімкування, найкращі побажання  і приємний настрій  були в присутніх, вони  вселяли  в кожного  добрі сподівання на всі прийдешні  свята

  Leave a Reply