З 4 по 8 листопада 2013 року у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна проведено ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови.

        4 листопада серед учнів першого та другого курсів відбувся конкурс на кращу  творчу роботу на тему «Мова- духовне багатство народу». Переможцями конкурсу стали: Яківюк Ірина – учениця 7 групи, Козачук Лідія-учениця 18 групи, Колодій Наталія – учениця 28 групи.

        7 листопада організовано та проведено виставку газет, приурочену святкуванню Дня української писемності та мови. Учасниками конкурсу стали представники всіх навчальних груп. Найкраща газета, випущена мовно-літературним гуртком «Наддністряночка»,  відряджена на обласний конкурс.

        8 листопада було проведено відкрите засідання мовно- літературного гуртка «Наддністряночка».

       Захід підготувала та провела викладач української мови та літератури ,  голова методичної комісії гуманітарних дисциплін Василик Марина Степанівна. Мета відкритого засідання: формувати позитивне та відповідальне ставлення до вивчення та вживання української мови, виховувати любов до рідного слова. Кабінет прикрашено вишитими рушниками та елементами української символіки. Національний одяг гуртківців та викладача став прикрасою засідання.

    Leave a Reply