…Як непомітно три роки минуло

  Ми вийшли за училищний поріг, —

  Позаду – таке безтурботне юнацтво,

  Попереду – життєвий шлях проліг.

  27 червня 2013 року залишиться в пам’яті випускників ВПУ № 24

  м. Заставна як один із знаменних днів  в їхньому житті.  Випускний…
  Під звуки урочистого маршу випускники пройшлися вулицями міста до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

                   Ведучі свята представили гостей: керівника апарату районної державної адміністрації Семенюка Івана Костянтиновича, заступника голови районної ради Сеника Івана Федоровича, заступника міського голови Ткача Віктора Миколайовича …

              Під мелодію пісні «Реве та стойне Дніпр широкий» кращими випускниками училища було покладено квіти до підніжжя Великого Кобзаря.

               До усіх присутніх звернувся  Відмінник  освіти України, Лауреат Премії імені Омельяна Поповича, директор Вищого професійного училища № 24 Гула Володимир Ярославович. В його словах звучали найкращі побажання, віра у здійсненні мрій кожного з випускників. Він вручив Дипломи з відзнакою відмінникам навчання, висловив подяку батькам, педагогічним працівникам за плідну працю, взаєморозуміння і запросив на навчання нових учнів.


               Випускники висловили подяку за  проведені три роки навчання,проживання в гуртожитку, цікаву і змістовну співпрацю… На завершення виступу  прозвучала  їх урочиста присяга – завжди берегти честь училища, настанови батьків та вчителів, а роботу обраної спеціальності скрізь і всюди виконувати якісно і професійно.

  Батько і мати випускників Ольга Василівна Павлюк  та  Королик Василь Тодорович подарували вишитий рушник та символічну підкову для достатку, щастя і добра своїм дітям

              З напутніми словами до випускників звернулася Президент учнівського самоврядування Павлюк Лілія.

               Під мелодію випускного вальсу кольорами райдуги злітають до неба повітряні кульки, прикрашені стрічками випускних груп.

                Вручення Атестатів про одержану освіту та Дипломів про здобуття фахової спеціальності випускникам училища проводилося в районному Палаці культури.

  Переповнена зала  зустріла урочистий вхід випускників груп разом із класними керівниками та майстрами виробничого навчання.

           Виконанням Гімну України свято оголошено відкритим.

               Із вітальними словами до випускників звернулися майстер виробничого навчання Барабащук Сергій Васильович  та класний керівник Зварич Ольга Миколаївна.

               Вони побажали вихованцям щасливих стартів та найкращих фінішів. У виконанні Ольги Миколаївни прозвучала пісня «Мої випускники».

  Дипломи та Атестати випускникам вручали директор ВПУ №24 Гула В.Я, заступник директора  з навчально-методичної роботи Ковальницький П.М.,

  заступник директора з виховної роботи Альохін В.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи Громко Ю.П.

           В дарунок випускникам прозвучали пісні у виконанні Миколи Пазети , Масович Алли,

  Полатайчука Олександра та Тимчук Наталії .

          Щасливу мить від отримання  таких очікуваних документів можна було побачити на обличчях кожного з випускників: та всі добре розуміли, що поруч з радістю в їхніх очах та серцях таївся сум…

  Leave a Reply