Традиційно 1 вересня відбулася святкова лінійка присвячена Дню знань на яку були запрошені учні, викладачі, батьки, представники громадськості. Поетичними рядками звернулися ведучі Магалевич Галина Михайлівна. Право підняти прапор було надано кращим учням училища Вітрікус Михайло Юрійович та Пісецька Оксана Андріївна. На початку свята також хвилиною мовчання було вшановано тих, хто загинув на Майдані та під час бойових дій в зоні АТО. Урочисте покладання квітів пам’ятникам Т.Г.Шевченка, Героїв Небесної сотні, воїнам-афганцям здійснили учні: Воробець Доріел, Биндю Тетяна, Чорнокоза Вероніка та Андрусяк Анна.

  З початком навчального року привітали: виконуючий обов’язки директора Томак Віктор Олексійович, заступник директора з НВР Ковальницький П.М., класний керівник навчальної групи №8 Турецька Неоніла Вікторівна. З особливими словами вони звернувся до першокурсників, які тільки влилися у велику, дружню училищну родину.

  З вітальним словом звернулися гості свята: Масловська Світлана Тарасівна – голова районного осередку товариства «Просвіта», депутат Чернівецької обласної ради; батьки першокурсників – Вишиняк Микола Миколайович та Ткач Альона Іванівна.

  З напутнім, пасторським словом звернувся благочинний Свято миколаївської церкви Протоієрей Отець Дмитро Костащук, привітав першокурсників та учнів ІІ та ІІІ курсів закликав боже благословення та здійснив обряд освячення перед початком навчання.

  Право зачитати клятву першокурсника було надано учениці групи №17 з професії «Кухар, кондитер» Ксьонзик Марії.

  Настала урочиста мить – лунає перший дзвінок, який несуть Гаврилецький Ілля, група №1 та Пастеркевич Богдана, група №28.

   

  Leave a Reply