19 грудня 2018 року в читальному залі ВПУ № 24 м. Заставна відбувся виховний  захід, присвячений Дню Святого Миколая на тему: «Святий Миколай іде, Різдво за собою веде»,  який підготували керівники гуртків вокального співу ( Глинський А.П.), художнього читання  (Гринчук М.І.) та  «Умілі руки» (Мулек М.В.) спільно з вихователями гуртожитку (Богуцький М.М., Молдован І.Д., Онуфраш Є.Д.). У вигляді зимової  казки розпочалося його проведення,  в ході якого вперемішку з виступами читців-декламаторів демонструвалися слайди, прозові та поетичні твори, звучало музичне оформлення про  Святого Миколая та початок Новорічно — Різдвяних свят.

    Приємно вразили присутніх  гурт  хлопців — колядників ,вихованців гуртожитку,  під керівництвом вихователя (Богуцького М.М.) , які враховуючи нинішні неспокійні  військові події , виконали стародавню різдвяну колядку у військово – патріотичному стилі.

    Головний персонаж урочистого дійства «Святий Миколай» привітав присутніх з наступаючими святами, пригостив  усіх гостинцями від Святого Миколая.

    В проведенні виховного заходу прийняли участь в. о. директора  училища Томак В.О., заступник директора з НМР Пазюк З.М. та заступник директора з ВР М»якота М.В. У своїх виступах Томак В.О. та Пазюк З.М.  дякували учасника свята за його підготовку, акцентували свою увагу на високу місію кожного свідомого громадяними у творенні добрих вчинків, добропорядність у відносинах, культуру поведінки, вшануванні традицій рідного народу.

    По завершенню виховного заходу, присутні  оглянули виставку подарунків, вітальних  листівок, які підготували учні училища для учасників військових дій на Сході України, що будуть передані  їм до Новорічно-Різдвяних свят.

    Leave a Reply