13.06.2014 року на базі Глибоцького професійного ліцею завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

  У конкурсі взяли  участь 22 переможці ІІ етапу Конкурсу.

  Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Охорона праці». Під час виконання завдань практичного туру конкурсанти регулювали плуг на задану глибину оранки, змагалися в управлінні трактором та оранкою земельної ділянки.

              Вище професійне училище № 24 м. Заставна на конкурсі представляв учень групи № 31 з професії « Тракторист-машиніст с/г виробництва» Бучінський Дмитро Дмитрович.

  Значних зусиль для підготовки учасника доклали викладачі спецдисциплін: Дутчак Дмитро Степанович, Мартинчук Дмитро Дмитрович, Личук Нестор Юрійович та майстер виробничого навчання – Ревуцький Василь Іванович, адже саме вони побачили та розвинули той потенціал знань та досвіду, який приніс перемогу нашому учню.

  Начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко відзначив високий рівень підготовки конкурсантів та висловив слова подяки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Чернівецькому обласному навчально-методичному центру профтехосвіти.

  За результатами теоретичного та практичного турів одним з переможців  конкурсу став Бучінський Дмитро – учень Вищого професійного училища № 24 м. Заставна Чернівецької області та посів почесне ІІ місце

   Дирекція та увесь педагогічний колектив від щирого серця вітають свого переможця та бажають успіху в усіх починаннях, творчих злетів, натхнення. Щиру подяку висловлюють батькам – Бучінському Дмитру Володимировичу та Бучінській Тетяні Андріївні за зразкове виховання сина.

  Leave a Reply