9 жовтня 2013 року на базі ВПУ № 24 м.Заставна відбувся семінар — нарада керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів області.

       В роботі семінару-наради взяли участь; начальник обласного управління фізичного виховання і спорту МОНМС України  Жукотинський К.К., провідний спеціаліст обласного управління фізичного виховання і спорту МОНМС України  Малишев В.В., методист фізичного виховання Чернівецького ІППО Гавлюк В.В.

      Відкрив семінар-нараду директор училища Гула В.Я., який ознайомив присутніх з історією,матеріальною базою училища та завданнями, які стоять перед педагогічним колективом.

      Учасники семінару-наради відвідали демонстраційний урок на тему: «Легка атлетика з елементами футболу» (викладач Дубковець В.М.) та взяли участь в його обговоренні.


      З презентацією про організацію спортивно-масової роботи в навчальному закладі виступив керівник фізичного виховання училища Томко В.В.

      Керівники та викладачі фізичної культури оглянули  новостворене приміщення з тренажерним обладнанням для проведення фізкультурно-оздоровчих занять, ознайомилися з роботою гуртків та організацією позаурочних спортивних заходів.

  Leave a Reply