Радіодиктант національної єдності — вдалий старт

  декади педагогічної майстерності

  викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін

  8 листопада 2019 року учні та працівники Вищого професійного училища №24 м. Заставна вкотре долучилися до написання радіодиктанту національної єдності, чим підтримали акцію консолідації українців усього світу.

  Всі бажаючі зібралися в приміщенні бібліотеки разом із заступником директора НМР Пазюк Зоряною Михайлівною, методистом училища Пшегодською Лілією Михайлівною, викладачами української мови та літератури Василик Мариною Степанівною та Магалевич Галиною Михайлівною, викладачем англійської мови Скігар Юлією Володимирівною, викладачем історії Звіздою Василе Васильовичем та бібліотекарем Гринчук Марією Іванівною.

  Спочатку з вітальним словом до присутніх звернулася Зоряна Михайлівна, а згодом і викладачі української мови та літератури Марина Степанівна та Галина Михайлівна.

  Кількість бажаючих написати радіодиктант з кожним роком збільшується, що свідчить про свідомість та небайдужість української молоді до рідної мови.

  Після написання радіо диктанту всі присутні мали змогу ознайомитися з виставкою літератури в училищній книгозбірні, яку підготувала бібліотекар Марія Іванівна Гринчук.

  Цього ж дня за традицією розпочався Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

  Учні училища взяли участь у першому етапі конкурсу.

  Протягом дня у вестибюлі училища діяла виставка  до Дня писемності. Викладачі та учні пригадали висловлювання відомих митців про мову та слово, продемонстрували небайдужість до долі рідної мови, закцентували увагу на важливому значенні мови для збереження української державності сьогодні.

  Один мудрець сказав: «Людина, байдужа до рідної мови, схожа на дикуна. Тому що її байдужість до мови пояснюється повною байдужістю до минулого, сучасного, майбутнього свого народу».

  Leave a Reply