«Іти в ногу з життям» — головне кредо в діяльності учнівського колективу Вищого професійного училища № 24 м.Заставна.
  12 вересня 2014 року , на підтримку дій учасників АТО  на Сході України та з метою залучення  учнів до Всеукраїнських патріотичних заходів, за рішенням Президії учнівського самоврядування  в училищі організовано акцію «Розфарбуй у кольори національного прапора».
  На загально училищній лінійці було обговорено план виконання робіт, що спонукало інженерно-педагогічних працівників до надання своїм вихованцям необхідної допомоги та підтримки в їх ініціативних починаннях.

  Учні, об'єднані ідеєю патріотичного настрою, закупили фарбу і вирішили
  помалювати паркан території навчального закладу у синьо — жовті кольори. Робота виконувалася згуртовано і з великим ентузіазмом, бо кожен з них власною працею прагнув показати, що йому не байдужа доля країни.

  З учасниками акції, в процесі їх роботи, провів зустріч в. о. голови районної  державної адміністрації Молдован В.М., який висловив свою підтримку в їх громадській позиції.

  Тепер кожен з гостей райцентру, проїжджаючи повз  територію Вищого професійного училища № 24  м. Заставна, має можливість переконатися, що в училищі навчаються справжні патріоти України, які прагнуть національної єдності, миру і благополуччя у своїй державі.

  Leave a Reply