07.02.2018 року в приміщенні актового залу Вищого професійного училища відбувся правовий лекторій на тему: Наркоманія та алкогольна залежність серед молоді. Психологічна служба співпрацюючи із заступником з виховної роботи М’якотою Марією Василівною організували зустріч з Данищуком Василем Вячеславовичем – начальником відділу Заставніського бюро безоплатної правової допомоги. Василь Вячеславович дуже влучно та доцільно надав інформацію учням щодо прав вживання алкоголю та наркотиків.

    Були відкриті основні Закони України щодо запобігання вживання наркотиків та алкоголю, перераховані адміністративні покарання щодо порушення закону. Учні почули поради та фактично наведені справи щодо даної проблеми. Їх запобігання та викорінення таких звичок серед молоді. Василь Вячеславович надав учням правові матеріали щодо свого захисту та своїх прав. Роз’яснив як не опинитися у правовій пастці і як правильно і головне законно з неї вийти.

    Було дуже цікаво та змістовно. Під час лекторію використовувався діалог між учнями та гостем, також розмова та правова консультація.

    Leave a Reply