Першого вересня 2015  у Вищому професійному училищі №  24 м. Заставна відбулося урочисте свято з нагоди  початку нового навчального року.

  Розпочалася урочиста лінійка молитвою за Україну, яку зачитала учениця 8 групи Аліна Гудима .

  Ведучі Ольга Спіжавка та Василь Попович привітали учнів віршованими рядками відомих поетів.

  Право підняти державний прапор України, з нагоди початку 2015—2016 навчального року, надано учениці 8 групи Христині Пентелик та учню 3 групи Миколі Вихованку.

  Ведучі урочистої лінійки закликали присутніх вшанувати пам’ять «Небесної сотні» та загиблих учасників АТО хвилиною мовчання...
  З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища В.Я Гула, який привітав учнів з початком нового навчального року, побажав наснаги у здобутті нових знань.

  З словами подяки  відмічено працівників та учнів , які взяли участь у підготовці  училища до нового навчального року та  роботі на навчальному господарстві.

  Учнів училища, педагогічний колектив, з початком нового навчального року, привітав заступник голови міської ради м. Заставна Ткач Віктор Миколайович.
  На щастя, здоров’я,з побажанням  успіхів у навчанні, нових вірних друзів першокурсників благословили їх батьки Кухлій В. М та Лоза А.Д.

  Першокурсники Кухлій Тарас та Лоза Тетяна подякували батькам за щирі слова та благословення на нові успіхи та здобутки.

  Право надати перший дзвінок отримали учні першого курсу Павельчук  Олександр та  Лоза  Тетяна.

  Leave a Reply