25 жовтня 2018 року у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна відбулося виїзне засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» тему: «Використання новітніх виробничих технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання».

  В роботі методичного об’єднання взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання Вищого професійного училища №3, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Беньовська Г.О., Томак В.О., в.о. директора училища, Ковальницький П.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Пазюк З.М., заступник директора з навчально-методичної роботи, Пшегодська Л.М,, методист, Стоян Микола, випускник Школи краси «Слава Студіо».

  В процесі роботи методичного об’єднання було проведено два майстер-класи на тему: виконання вечірньої видовищної зачіски «Королева ночі» (виконувала учениця групи №8 – Губаль Христина, керівник майстер в/н Янчик Н. Д.); виконання розпису нігтьової пластини на тему: «Осінній розмай» з елементами ділової гри (виконувала учениця групи №8, Пісецька О.,  керівник майстер в/н  Васкан Ю.В.).

  Запрошений гість — випускник Школи краси «Слава Студіо» Стоян Микола провів для присутніх майстер-клас на тему: «Модні тенденції в чоловічих стрижках»,  в процесі якого прокоментував використання новітніх засобів та матеріалів, особливості чоловічих стрижок на короткому волоссі, відповів на запитання педагогів та учнів

  Методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Беньовська Г.О. представила доповідь на тему: «Сучасні педагогічні технології: сутність, характеристика». Обговорила з присутніми основні етапи підготовки кваліфікованих робітників даних професій за модульними програмами, запропонувала педагогам подати власні пропозиції щодо тематики проведення засідань методоб’єднання у наступному році.

  На заключному етапі роботи в.о. старшого майстра Купровська А.В., провела презентацію новоствореної кімнати майстрів училища.

  Зустріч пройшла у доброзичливій теплій атмосфері, колеги мали можливість обмінятися досвідом, власними напрацюваннями, накреслити плани майбутньої співпраці.

  Leave a Reply