5  грудня  2017 року в читальному залі бібліотеки ВПУ № 24 м.Заставна проведено для учнів училища, членів Бібліотечної ради зустріч за круглим столом – журнальний простір  « Пізнай в бібліотеці цілий світ. Читай. Думай. Відпочивай.»

    Бібліотекарі М.Тофан та М.Гринчук ознайомили присутніх  із джерелами довідкової літератури (енциклопедіями, довідниками, словниками), змістом постійно –діючих стендів, виставкою літератури, присвяченою самому «журнальному простору», дням народження Михайла Івасюка, Ольги Кобилянської та Назарія Яремчука. передплатними періодичними виданнями

    Із зацікавленням слухачі знайомилися із підібраною літературою самобутніх поетів Заставнівщини «На хвилинку зупинися , нову книгу подивися».

    Цікавою і змістовною була розмова про проведення операції «Живи, книго!», та участь учнів в загально училищному конкурсі, який стартував в листопаді 2017 року під девізом: «Кидай мишку, бери книжку»    (фото «Бібліотечна служба новин інформує»).

    На завершення  для учасників засідання  було продемонстровано перегляд відеоролика при життєвий та творчий шлях Назарія Яремчука, що присвячувався 66- річниці з дня його народження (фото залу).

    Leave a Reply