Вже стало традиціею , щорічно  проводити  декади  професійної майстерності методичної комісії відділення механізаціі Вищого професійного училища №24м Заставна  . Метою таких заходів е підвищення якості знань та навичок  педагогічних працівників , поглиблення та розвитку   творчих здібностей учнів, популяризації і реклами професій

  Згідно з планом роботи  з 11 грудня   по 20 грудня 2019 року  були проведені такі заходи: конкурс стінних газет «Моя професія- моя гордість», виставка творчих робіт  «Досвід кращих — надбання кожного!», конкурси фахової майстерності з професій: «Кращий водій автомобіля 2019», «Кращий з професії Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категоріі «А », кінолекторій    «Збережи життя кожного»  ,  відкриті уроки  на тему:     «Борони  зубові » викладач Альохін В.С.         «Призначення та будова кривошипно- шатунного механізму» » викладач Громко Ю.П. «:« Пуск двигуна і водіння колісного трактора по прямій та з поворотом.»  майстер виробничого навчання  Марусик В.І.  відкриті перевірні роботи, майстри виробничого навчання  ,Лашта В.Е, група №11, Заболотний В.І. Креативні батьківські збори  в групі №11 Класний керівник Громко Ю.П майстер виробничого навчання Лашта В.Е.

  10.12.2019 р. — відбулося відкриття декади виставкою стінгазет та творчих учнівських робіт груп №1, №3, №11, №21, №23, №31, №34 з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва,  «Слюсар з ремонту автомобілів» — груп №23. Кращими конкурсними роботами визнані стінгазети учнів групи №11 (Тема «Я і моя професія ») , групи №31 — «Моя професія механізатор», групи № 23 — «Моя професія – слюсар з ремонту автомобілів».

  11.12.2019 р. згідно  плану роботи методичної комісії  було проведено відкритий урок на тему « Борони зубові », викладач Альохін Віктор Северинович .

  Під час проведення уроку використовувались інформаційні технології , презентації відеофільм , прийоми  проблемного навчання , індивідуальної та групової роботи учнів.  Викладач продемонстрував власні педагогічні прийоми, що дозволили  зробити урок простим та  доступним, учні були активні і  щомиті чітко розуміли своє завдання щоб опанувати складний матеріал  Урок  досяг поставленої мети.

  17.12.2019 року  майстром виробничого навчання Марусиком Василем Івановичем було проведено урок виробничого навчання з практичного водіння трактора на тему:« Пуск двигуна і водіння колісного трактора по прямій та з поворотом.»

  Мета заняття. Ознайомити учнів з правилами пуску двигунів; з правилами включенням передач, рушанням з місця, зміни швидкості руху трактора за допомогою педалі подачі палива. Вчити їх на практиці виконувати пуск пускового та основного двигунів; водінню колісного трактора по прямій та на поворотах. Розвивати уміння в керуванні колісним трактором. Виховувати дисциплінованість, точність, акуратність, бережливе ставлення до техніки.

  Майстер звернув увагу на  операції щозмінного технічного

  обслуговування    правила безпеки праці при пуску двигуна й водінні трактора, а також на виконання вимог правил Дорожнього руху.

  Урок був  цікавим та змістовним і досяг поставленої мети.

  18.12.2019 р  Урочистим підняттям державного прапора було розпочато конкурс « Кращий водій автотранспортних засобів  Вищого професійного училища № 24 м Заставна».

  В конкурсі приймали участь кращі учні училища ,та демонстрували свої знання та вміння які засвоїли в процесі навчання

  В програму входило виконання  завдань  з правил дорожнього руху,безпеки руху , будови автомобіля

  Виконання практичних вправ ; підготовки  до початку руху, заїзд в гараж , рух в обмеженому майданчику, рух змійкою

  Переможцями стали :

  Коропчик Сергій Іванович група №21та

  Евтіхов Віктор Анатолійович група №23 -перше місце

  Попов Іван Ігорович група №23-друге місце.

  Еремійчук Юрій Васильович група №23 –трете місце.

  18.12.2019 р  в групі №11 майстер виробничого навчання Лашта Віктор Евгенович

  класний керівник Громко Юрій Петрович відбулись креативні відкриті батьківські збори  поєднані з проведенням перевірних робіт з професії «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1»

  Батьки спостерігали як учні групи виконували практичні вправи з водіння та технічного обслуговування та водіння трактора.  В процесі проведення зборів батькам ,в індивідуальному порядку було повідомлено про успіхи те недоліки засвоєння знань та вмінь ,а також шляхи покращення рівня знань . Викладачі спеціальних предметів ознайомили гостей з кабінетами обладнанням та сучасними інноваційними формами та методами проведення уроків .Про перспективи розвитку училища розповів заступник директора з НВР Ковальницький П.М.

  19.12.2019 р  викладач  Громко Юрій Петрович провів відкритий урок на тему:«Призначення та будова кривошипно-шатунного механізму ». Під час відкритого уроку  викладач застосовував сучасні інтерактивні форми та методи навчання ,куб знань, роботу в парах  групову та самостійну Урок супроводжувався яскравою мультимедійною презентацією.

  Учні  дискутували ,  активно працювали з підручником та роздатковим  матеріалом. Для організації самостійної роботи викладач підготував  структуровані робочі аркуші, з ясними, короткими завданнями та кросвордами. Урок був цікавим  змістовним та досяг очікуваної мети.

  19.12.2019 р  на навчальному полігоні майстер виробничого навчання Заболотний Віктор Іванович провів перевірні роботи з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування » під час яких учні показали  свої знання з проведення технічного обслуговування та ремонту трактора

  19.12.2019р. -  в приміщенні актової зали проведено кінолекторій   на тему " Збережи життя кожного "   Викладач Мартинчук Д.Д. детально розповів про можливі  небезпечні  дорожні   ситуації , та як вести себе на пішохідних переходах .

  Під час  розповіді було продемонстровано відеофільми по правилах поведінки на дорогах.

   

  20 грудня 2019 року на навчальному полігоні Вищого професійного училища №24 м Заставна було проведено конкурс професійної майстерності з професії«Тракторист машиніст с/г виробництва категорії А»

   Конкурс складався з теоретичного та практичного турів, де кожен з  учасників, продемонстрував свій рівень теоретичних  знань  уміння і практичні навики  з підготовки до роботи та водіння трактора

  Конкурсанти  відзначені у двох  номінаціях у відповідності до якості виконаних завдань. Призові місця серед конкурсантів вибороли:

   I місце

  Парасіч Василь Васильович група №34

          II місце

  Безкровайний Олександр   група № 11

  Ватаманчук Микола Ярославович група № 11

  III місце

  Штефуник Павло Володимирович група№1

  20.12.2019 р. проведено  підсумкове засідання методкомісії на тему: «Підведення підсумків декади фахової майстерності відділення механізації» , де було відмічено високий організаційно-методичний рівень проведення декади .

  Leave a Reply