1 вересня 2015року,в  актовому залі ВПУ-24 м. Заставна проведено перший урок на тему: «Славетні особистості рідного краю».

  Епіграфом до уроку були слова В.Сухомлинського «Людина народжується на світ не для того,щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується , щоб за лишити по собі слід вічний.».

  Проводила урок класний керівник групи №17 Ковалик О.М.,яка наголосила що однією із важливіших віх у становленні історії краю є-75-річчя утворення області.

  Ольга Миколаївна особливу увагу  з акцентувала на видатних постатях краю, а  особливо Миколі  Івасюку.

  На  мультимедійному екрані учні мали змогу побачити його найвідоміші  картини.

  Звичайно, не можна було не згадати, героїв нашого сьогодення – це випускників нашого училища , які здобували і зараз  здобувають незалежність нашої держави перебуваючи у зоні АТО.

  Ведуча  перерахувала наших героїв поіменно -  це Іван Стасюк , Сергій Чорний , Максим Мар`яш ,Василь Дроник , Дмитро Гулько ,Олександр Кадильник , Олександр Ралик , Олександр Налепа,Ярослав  Филип`юк , Олександр  Іванчак, Орест Габуза, Василь Рудий.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв «Небесної сотні» та АТО, які віддали своє життя, за незалежність нашої держави.

  На уроці  був присутній  майстер виробничого навчання Лашта В.Є.,який у складі волонтерської групи неодноразово побував у зоні воєнних дій,і розповів про те, як необхідно воїнам АТО моральна та матеріальна підтримка.

  Гудима  Аліна  учениця групи  №8 зачитала молитву за мир і спокій України.

  Останнім акордом зустрічі стала пісня «Україна» у виконанні викладача української мови та літератури Василик М.С.

  Leave a Reply