Сьогодні 21 травня 2020 року з 13:00 до 15:00 відбулося он-лайн засідання Фокус-групи роботодавців сфери сільського господарства  на тему: «Аналіз пріоритетних секторів, стратегій розвитку, тенденцій економічного зростання та пріоритетних професій Чернівецької області» в рамках Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

    Учасники обговорили стан справ та проблемні питання у сільському господарстві. Важливу увагу приділили питанню підбору, підготовки та перепідготовки кадрів на підприємствах у  даній галузі.

    З даного питання в.о. директора Віктор Томак висловив свою думку: «Сільське господарство України потрібно вдосконалювати і розвивати, адже, як це не прикро, воно сьогодні не на найвищому рівні. Ми повинні розвиватися, навчатися європейського досвіду, готувати професійних висококваліфікованих фахівців, але для цього потрібно мати сучасну матеріально-технічну базу. Тільки йдучи в ногу з сучасними технологіями, ми зможемо задовільнити потреби розвитку сільського господарства, підготовки спеціалістів, і вивести нашу Батьківщину на світову арену розвинених сучасних держав».

    Адміністрація висловлює щиру подяку роботодавцям, які взяли участь в он-лайн засіданні Фокус-групи.

    Leave a Reply