В усі часи люди прагнули бути красивими, і тому професії перукаря та манікюрниці завжди були досить престижними та популярними, такими вони залишаються і нині.

   Про професії цього напрямку знали ще наші стародавні предки. У багатьох літературних творах можна прочитати про послуги цирульників (так раніше називали перукарів), сотні людей приходили до них, щоб поголитися, постригтися, зробити зачіску та манікюр.

  Тому 10.12.2014р. на базі ВПУ №24 м. Заставна було проведено обласний семінар з професії перукар-манікюрниця в якому взяли участь ,методист НМЦ ПТО м .Чернівці Унгурян Корнелія Матвіївна , Нікішина Леся Валентинівна –директор ВПУ№3 , а також майстри виробничого навчання та викладачі перукарської справи цього училища.

           Викладачем Лазаряк О.Г та майстром в\н., Фарафонтовою М.Г., було проведено інтегрований урок манікюрної справи та виробничого навчання у групі№32., на тему: «Художній розпис нігтів». Урок проходив за  нетрадиційною формою проведення з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог. Особливістю уроку було урізноманітнення засобів під час демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання та їх первинному закріпленні самими учнями. Так, під час первинного закріплення отриманих умінь кожен учень самостійно спробував виконати розпис, а в цей час інші учні мали змогу не лише подивитися на роботу одногрупника, але й дати оцінку якості розпису та звернути увагу на зроблені недоліки. Урок проходив під епіграфом: «ніхто не робиться майстром , не тренуючись майстерності». На уроці учні закріпили комплекс знань та умінь з технології виконання художнього розпису нігтів, формували навички користування інструментом, послідовно виконували операції згідно технологічної картки, вміло контролювали якість виконаних робіт.  Майстер в\н. групи №18 Ярина Ю.В., продемонструвала майстер – клас по виконанню видовищної зачіски «Біла троянда»

  Майстер в\н. групи№8 Гордіца Ю.М.та класний керівник Василик М.С., провели виховний захід на тему: «Коса – дівоча краса» . На заході було представлено:

  -          дефіле дитячих зачісок;

  -         дефіле весільних зачісок  в минулому та сучасному стилі.

  -         Дефіле в сучасному українському стилі

  -         Дефіле в платтях з підручного матеріалу: целофану у поєднанні з українською косою з використанням патріотичних кольорів, та газет в поєднанні з зачісками з елементами національної символіки  Leave a Reply