За вікном зима — час самих коротких днів і довгих ночей. Адже саме взимку до нас приходить Новий рік і разом з ним «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, яке несе з собою це всіма улюблене свято. Саме в цей день відбуваються незабутні зустрічі, здійснюються наші бажання, можливі найнеймовірніші дива.
  Саме в ці передсвяткові дні старого року, випускники ВПУ-24 груп №6 та №8 (з професій «Робітник комплексного ремонту і обслуговування будинків» та «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» ) провели новорічне свято «Новорічні витрибеньки»
  Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на бігбордах і вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається самим довгоочікуваним, найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на чудо чекають всі — наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, старшокурсники, адже для деяких це — останнє новорічне свято в рідному училищі.
  В програмі свята звучала мініатюра «Різниця між ремонтом у місті і селі»,
  у виконанні будівельників Маника Миколи та Оробця Юрія.


  Звучала жартівлива пісня про тяжку дівочу долю в 17 років у час інтенсивного розвитку інтернету та соціальних мереж, у виконанні дівчат перукарів.


  Гарну сценку «Кумасі» підготували учениці групи №8.


  «Заняття йогою» продемонстрували Шиманська Ліда, Марусик Аня, Никирчук Світлана та Матейців Марина.


  Хлопці будівельники Оробець Юрій, Маршевка Дмитро, Сметанюк Андрій, Марков Володимир та Маник Микола продемонстрували свою акторську майстерність у сценці — «Гуцульська школа».


  Кореспондент Пісецька Оксана та редактор каналу ТV 24 — Маліновський Дмитро напередодні взяли інтерв̍ю у вчителів і одногрупників щоб по своєму, привітати їх у Новорічному відео зі святом. Між номерами відбулася новорічна вікторина, переможці отримували призи.
  Також був Чарівний Капелюх , яких зчитував думки.


  Зимайло Таня, Марусик Аня, Никирчук Світлана та Шиманська Ліда розважали гостей піснями .


  Никирчук Світлана, Марусик Аня та Шиманська Ліда подарували присутнім сучасний танець.


  Ведучі Новорічного спецвипуску каналу ТV 24 Маліновський Діма та Пісецька Оксана, впродовж цілого свята розважали гостей та оголошували святкові номери.


  Ну і звичайно, не обійшлося свято без привітань Діда Мороза та Снігуроньки Вітрікуса Михайла та Никирчук Світлани


  Розважальний захід пройшов на одному подиху – цікаво, захопливо та святково.
  Усі із задоволенням та чудовим настроєм покидали актовий зал училища.

  Leave a Reply