18 жовтня 2013 року в училищі, біля меморіальної дошки воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, з учнями І курсу було проведено урок-спомин  на тему «Нехай не згасне пам’яті свіча».

      Урок проведено з нагоди вшанування пам’яті Довбні Михайла, якому 18 жовтня виповнилось би 50 років та Іванчака Олександра, з дня загибелі якого  19 жовтня виповнюється 30 років.

      На урок були запрошені учасники бойових дій в Афганістані: Стицюк Василь Арсентійович, Стасюк Микола Васильович, Ганич Василь Іванович, Семотюк Микола Васильович, Костюк Валерій  Васильович, Голик Володимир Васильович, Халус Манолій Миколайович, Лашта Віктор Євгенович.

      Учнів було ознайомлено з короткими біографіями загиблих воїнів, причинами та наслідками афганської війни.

      З великим інтересом учні слухали спогади Стецюка В.А., Халуса М.М., Семотюка М.В. про службу в Афганістані, про своїх загиблих побратимів.

      Право запалити свічу пам’яті про мужніх і дорогих синів України, яким судилось увійти в безсмертя було надано воїну-інтернаціоналісту Стасюку М.В. та учневі училища Григірчику О... Пам'ять про загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання.

      Пам’ятати про загиблих, бо саме пам'ять не дає минулим лихоліттям повторитися у майбутньому, шанувати героїв, брати з них приклад, — з такими настановами перед учнями виступили заступник директора з виховної роботи Альохін В.С., заступник директора з навчально-методичної роботи Ковальницький П.М...

      На уроці прозвучали вірші та пісні на афганську тематику.

      Активну участь у підготовці  уроку взяли учні Пронюк Микола, Проскурняк Ігор, Микитюк Дмитро та Марусик Віктор.

      Підготовили та провели урок викладач суспільних дисциплін та «Захисту Вітчизни» Король Б.П., майстер виробничого навчання Лашта В.Є...

  Leave a Reply