Небесна сотня – ангели, які тримають українське небо. Вони білі, вони символічні. Це чистота наших помислів і нашої пам’яті. Ми вшановуємо героїв які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014р.) захищаючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

  Тож запалимо свічку пам’яті за загиблими на майдані.

  Тиждень вшанування Героїв Небесної Сотні у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна на тему «Вони помирали, щоб Україна жила» розпочався тематичною лінійкою «Герої не вмирають», яку організувала та провела заступник з виховної роботи М’якота М.В...

  19 лютого у вестибулі навчального закладу відбувся флеш-моб на тему: «Ангели, які тримають українське небо». У флеш-мобі взяли участь учні І, ІІ, ІІІ курсів та викладацький склад. З вступним словом до всіх присутніх звернулася класний керівник групи №23 Чокан Лариса  Михайлівна.

  Скорботний тиждень триває, учні та педагоги училища запланували багато заходів присвячених даній тематиці, оформили вестибюль та коридори училища, організували тематичну виставку літератури у бібліотеці навчального закладу підготували реферати та повідомлення, залучили учасників гуртка «Умілі руки» під керівництвом Мулек М.В. до виготовлення інтер’єру виставки (паперових голубів та ангелів, символіки майдану).

  Охороняйте наш спокій з небес, Україна вічно пам’ятатиме Ваш подвиг.

   

  Leave a Reply