Минулий рік для ВПУ № 24, м. Заставни був багатий та цікавий та видовищні події. Життя навчального закладу було зосереджене на удосконаленні навчально — виховного процесу, урізноманітненні форм і методів роботи з дітьми, пропаганді робітничих професій. З цією метою підрозділами навчального закладу готувалися та проводилися різноманітні заходи, конкурси професійної майстерності, відкриті уроки та виховні години

  24.01.2013р. у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна було організовано і проведено масовий лижний пробіг присвячений Дню Соборності та свободи України. На території міського озера під назвою «Панське» о 12 — 00 годин учасники лижного пробігу у кількості 42 чоловіка, подолали складну снігову трасу довжиною чотири кілометри.

  13 лютого у вищому професійному училищі №24 м.Заставна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки воїнам — афганцям, випускникам училища, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані: Бабичу Тарасу Любомировичу, Довбні Михайлу Дмитровичу, Іванчаку Олександру Григоровичу, які за проявлену мужність та героїзм нагороджені орденом Червоної Зірки (посмертно).

      Вшанувати пам'ять загиблих воїнів — афганців зібрались  учні, педагогічний колектив, родичі загиблих, представники місцевої влади та засобів масової інформації.

      Перед учнями училища, педагогічним колективом та запрошеними гостями з словом подяки виступив директор училища Гула Володимир Ярославович

   26 лютого 2013 рок у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна було відзначено 150 — річчя від дня народження відомого буковинського освітянина, письменника, громадського діяча i фотографа Івана Миколайовича Бажанського. Заставнівщина дала cвітові багато визначних людей. Серед яких яскравою посгаттю є Іван Бажанський, який своєю невтомною працею будив i зміцнював національну свідомість українців.

  17.04.2013р. у ВПУ № 24 м. Заставни було організовано та проведено День відкритих дверей. Це одна з найвизначніших урочистостей  в стінах нашого училища.  До нас завітали  керівники та вчителі загальноосвітніх шкіл, батьки і  учні із Заставнівського, Вижницького ,Кіцманського, Путильського районів Буковини та Снятинського, Городенківського, Заліщицького районів інших областей,що виявили зацікавленість до професій, підготовка з  яких здійснюється       у  нашому навчальному закладі.

  15 травня 2013 року  у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка м. Чернівці, учні Вищого професійного училища № 24 м.Заставна презентували свої роботи на ярмарку професій. Делегацію  із 36 учнів, 32 педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання, очолював директор училища Гула В.Я.

  27 червня 2013 року залишиться в пам’яті випускників ВПУ № 24 м. Заставна як один із знаменних днів  в їхньому житті.  Випускний…Під звуки урочистого маршу випускники пройшлися вулицями міста до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

  22.09.2013 року «Найкраща юшка  з риби у Заставні»- такою по-праву побутує думка в одному з мальовничих райцентрів Буковини.Тут уже традиційним стало проведення регіонального фестивалю «Заставнівська юшка», активними учасниками якого щорічно є учні ВПУ № 24 м.Заставна.

  25.09.2013 року у Вищому професійному училищі  № 24  відбулась урочиста посвята в студенти. На ній першокурсники промовили клятву та попросили Божого благословення, а потім їх окропили святою водою на добрі починання.

  04.10.2013 «Учителю, низько  вклоняюсь Тобі» — урочистий захід,присвячений Дню вчителя, відбувся в актовій залі ВПУ № 24 м.Заставна. Початку дійства передувала святково оформлена виставка вітальних стінгазет, композицій із квітів, виробів із овочів та фруктів, які з любов’ю підготували учні навчальних груп.

  9 жовтня 2013 року на базі ВПУ № 24 м.Заставна відбувся семінар — нарада керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів області.

       В роботі семінару-наради взяли участь; начальник обласного управління фізичного виховання і спорту МОНМС України  Жукотинський К.К., провідний спеціаліст обласного управління фізичного виховання і спорту МОНМС України  Малишев В.В., методист фізичного виховання Чернівецького ІППО Гавлюк В.В

  18 жовтня  цього року педагогічний та учнівські колективи ВПУ № 24 м.Заставна щиро вітали директора училища,Відмінника освіти України ,Лауреата Премії ім.О.Поповича Гулу В.Я. з відзнакою Міністерства освіти України — Почесною Грамотою «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» та медаллю «Флагман освіти і науки України 2013 року», які були вручені йому на загальнонаціональній громадській акції «Флагмани освіти і науки України»,що відбулася в місті Києві

  29.09.2013 року директор ВПУ №24 м. Заставни Гула В.Я. відвідав технічний коледж м. Сірет, де мав зустріч з директором Дойною Пую, і ознайомився з роботою цього закладу. Обидва керівники погодилися на майбутню співпрацю місцевого коледжу з нашим навчальним закладом.

      12.11.2013 року наше училище приймало румунську делегацію з м. Сірет, у складі якої були:Іліє Савчук -шкільний інспектор освітніх установ національних меншин Сучавського повіту, Михайло Анюк — директор культурного центру Міхая Телімана м. Сірет, редактор українського радіо Сучавського та Ясського повітів, Дойна Пую — директор технічного коледжу ім. Лацку Вода м. Сірет, Мустеца Антоніа — заступник директора, Джанета Майданюк — викладач-інженер, Болога Мірила — викладач, Ротару Ликриміара — викладач, Антонета Крайничук — викладач української мови цього коледжу.

  Comments

  • КВД05-09-14

   Михайло Гаврилович добрий вечір! Як ваші справи? Напишіть щось цікаве про 15групу 2006—2009рр. Звичайно якщо вам не важко. P.S. Догадалися хто це?

  Leave a Reply