З 10 квітня по 15 травня 2013 року у ВПУ № 24 м.Заставна  було організовано проведення місячника  оборонно-масової роботи , присвяченого  68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років та 69-й річниці з Дня створення обласної організації ДТСААФ України».

  Відповідно до  затвердженого плану, його відкриття  здійснювалося  на загально училищній лінійці, на яку було запрошено директора районної автошколи, голову районної організації ДТСААФ України   Ревуцького І.Т. та  голову районної ради ветеранів Великої Вітчизняної війни Данилюка І.І.

  Протягом місяця класними керівниками та майстрами виробничого навчання   було проведено уроки пам’яті : «Вогненні роки України» та «Пам’ятники про героїв війни розповідають». В навчальних групах були створені волонтерські загони,  члени яких  відвідували ветеранів війни за місцем проживання. Проведено зустрічі з учасниками Великої Вітчизняної війни Дроником Т.І. та Турецьким В.І.

  Викладачами  історії  Козаком І.Р. та  Королем Б.П.  було проведено цікавий урок — лекцію «за круглим столом» на тему: «Буковинці в роки Великої Вітчизняної війни», в ході якої, учням демонструвалися  документальні фільми про тогочасну воєнну дійсність. У фойє навчального корпусу учнями всіх груп було оформлено  виставку — конкурс стінгазет та малюнків під девізом « Подвигу  жити в віках».

  Особливо цікаво  презентувалися учнівські роботи на кращий літературний твір «Лист ветерану війни. Від руки — від серця».  Відібрані  нариси переможців подавалися на районний конкурс, кращі з яких опубліковано в святковому випуску районної газети «Голос краю». 09.05.2013 №19.

   В рамках проведення місячника, було організовано екскурсію учнів  в районну організацію ТСО України, де детальніше ознайомилися з її роботою.


  В бібліотеці ВПУ № 24  були відібрані кращі   друковані твори та періодичні видання , які  виставлялися на  постійно діючій книжковій виставці  під девізом:  « Героїка Великої Вітчизняної війни  в літературних творах».  Бажаючі любителі книг прийняли участь в конкурсі літературно-художнього  читання «Їх героїзм безсмертний».

  В День Перемоги  працівники,  учні училища прийняли участь в урочистостях та покладанні квітів до Пам’ятників загиблих воїнів, жертв Голодомору та  Братської могили.

  Урочисте закриття місячника  відбулося  на загально училищній лінійці, де було підведено підсумок проведених  заходів, нагороджено грамотами та подяками  активних організаторів та учасників проведеної роботи.

  Leave a Reply