МАЙСТЕР-КЛАС

  з викладачами загальноосвітніх дисциплін

  Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

   (Г. Сковорода)

               28 лютого 2020 року у рамках засідання методичних комісій загальноосвітніх дисциплін заступником директора з навчально-методичної роботи Пазюк Зоряною Михайлівною був проведений  майстер-клас  на тему: «Використання інтерактивних технологій як засіб підвищення мотивації здобувачів освіти до пізнавальної діяльності».

            В ході засідання учасникам спочатку було запропоновано проранжувати цінності за списком основних мотиваційних цінностей Ш.Шварца, здійснити оцінювання особистого рівня розвитку професійної компетентності та відповідно заповнити вхідні анкети. Далі педагоги у практичному розрізі активно долучились до вправ з елементами тренінгових активностей, зокрема, «Рекомендації», «Художник», «Квітка очікувань», після чого  висловлювали своє бачення щодо можливості застосування тієї чи іншої вправи на уроках загальноосвітніх дисциплін. Зокрема, до уваги викладачів пропонувалась вправа «Запропонуй своє бачення», яка  демонструвала можливість професійної спрямованості викладання загальноосвітніх дисциплін крізь призму предмета «Українська мова».

          На кульмінаційному етапі учасники майстер-класу взяли участь у конструктивній дискусії на тему: «Використання новітніх технологій на уроках. Гаджети: за і проти», під час якої педагоги гаряче дискутували між собою, відстоюючи позиції «за», «проти», «новаторів» та «експертів».

         На завершення майстер-класу Пазюк Зоряною Михайлівною було підведено підсумки, а учасники мали змогу здійснити рефлексію, висловити свої враження від побаченого та почутого за допомогою вправи «Вільний мікрофон» та здійснити фінішне самодіагностування за допомогою матриці самооцінювання.

  Leave a Reply