11 лютого 2020 року в читальному залі Вищого професійного училища № 24 м. Заставна  відбулася година спілкування з учнями, які проживають в гуртожитку, на тему: «Людина – багатство держави», яку підготував вихователь Онуфраш Є.Д.

    В процесі її проведення  здобувачі освіти мали змогу обговорити права та обов’язки кожного громадянина нашої держави  на проживання, захист власних інтересів, працю, освіту, охорону здоров’я та збереження природних ресурсів. Акцентована увага  в виступах  учнів на негараздах сьогодення, важкі проблеми працевлаштування, низьку заробітні прати, неспроможність виживання  особливо в сільській місцевості, високі комунальні платежі, безперспективність в надії будівництва чи купівлі власного життя, чим  знецінюється  Людина, як особистість.

    Зародження на тлі безвихідних ситуацій спонукає молодь до  шкідливих звичок, які , напри великий жаль, стають більш поширеними, втрачаються моральні цінності, розпадаються молоді сім’ї,  тощо…

    В процесі проведення години спілкування виступили вихователі Богуцький М.М. та Молдован  І.Д. , які акцентували увагу юнаків та дівчат на безпринципності власних шляхів самовиховання, виконання власних обов’язків вчитися, працювати, вести здоровий спосіб життя, якщо ми бажаємо проживати у великій, єдиній і мирній державі.

    Leave a Reply