На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 14.03.2019 №130 «Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Кухар» у 2018/2019 навчальному році» та відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти 11 квітня 2019 року на базі Вищого професійного училища №24 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Кухар».

  У Конкурсі взяли участь переможці І етапу з п’яти закладів професійної (професійно-технічної) освіти: Жежель Джессіка (Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ), Вакарюк Анастасія (Глибоцький професійний ліцей), Токарюк Ангеліна (Савчанський професійний ліцей), Аракелян Марина (Сокирянське Вище професійне училище) та Чорнокоза Вероніка (Вище професійне училище №24 м. Заставна).

  Під час Конкурсу працювало журі у складі: заступника голови журі – Долиняна Кирила Олександровича, голови Буковинської гільдії кулінарів, секретаря – Беньовської Ганни Онуфріївної, методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Зозуляк Ірини Іллівни, голови обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників з професії «Кухар».

   Конкурс складався з двох турів теоретичного та практичного. Під час теоретичного туру конкурсантки виконували завдання з професійно-теоретичної підготовки 60 питань (загальна кількість 30 балів). Практичний тур складався з приготування основної страви (філе куряче фаршироване та складний гарнір) і десерту (яблука смажені в тісті).

  За рішенням журі та найбільшою кількістю балів (119,7б.) переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу стала Токарюк Ангеліна, учениця Ставчанського професійноого ліцею. Друге місце посіла Вакарюк Анастасія (108,6 б.), учениця Глибоцького професійного ліцею, на третьому місці (106,5б.) – Жежель Джессіка, учениця Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ.

   

  Leave a Reply