1 квітня у Вищому професійному училищі №24 м. Заставна, в рамках декади професійної майстерності будівельників, голова методичної комісії – Турецька Неоніла Вікторівна, було проведено конкурс фахової майстерності штукатурів ІІ розряду, з професії «Робітник з комплексного ремонту і обслуговування будівель» – майстер виробничого навчання Купровська Анна Василівна. Конкурс проводився в два етапи: теоретична та практична частини.

  Учасники конкурсу, учні 1курсу групи №6 показали свої знання і вміння з виконання простої штукатурки – послідовність накидання ліпків, відсутність не заповнених розчином місць між ліпками, розрівнювання накиданого розчину, вміння користуватися інструментом, раціональної організації робочого місця.

           Спостереження за виконанням конкурсних робіт здійснювали члени журі та батьки, які були запрошені на батьківські збори  і мали можливість проаналізувати рівень знань та навичок, які здобули  їхні діти за період навчання в училищі.

   Батьки з величезним задоволенням спостерігали за ходом і якістю виконання завдань. На їхніх обличчях можна було прочитати неабияку  підтримку, гордість за своїх дітей.

   В результаті підведених підсумків, кращими були Рибак Денис – І місце, Данилюк Віктор – ІІ місце, Яровий Назар і Залізко Василь — ІІІ місце.

           Вітаємо з перемогою!

  Leave a Reply