16.10.13 року в училищі відбулася година спілкування для першокурсників на тему: «Поінформований – двіччі захищений». На захід були запрошені начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Застванівського РВ УМВС капітан міліції Баранецький Степан Борисович, начальник служби у справах дітей Заставнівської РДА Пендюр Василь Миколайович, фахівці соціальної служби Заставнівської міської ради Лисий Анатолій Васильович та Адамко Анастасія Володимирівна.

             Метою години спілкування було надати учням вичерпну інформацію про служби, організації, які можуть їм допомогти в складних життєвих обставинах. Баранецький С.Б. розповів про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення закону неповнолітніми, наголосивши на забороні підлітками у вживанні тютюну, алкоголю, наркотиків, зберіганні і носінні зброї. Пендюр В.М. зазначив про особливості організації і принципи роботи служби в справах дітей, хто, коли та як може отримати соціальний захист в екстремальних випадках. Адамко А.В. ознайомила першокурсників із «Клінікою, дружньою до молоді», яка відкрилася у Заставнівській ЦРЛ з метою анонімної та безкоштовної превенції (попередження) залежних форм поведінки, раннього та безладного статевого життя, недбалого ставлення до власного здоров’я.

             Учні — першокурсники уважно слухали, зацікавившись отриманою інформацією, задавали питання, отримували на них вичерпні відповіді. Захід проводився у дружній, теплій атмосфері, тому що тільки позиція співраці й довіри буде найефективнішою в пропаганді здорового способу життя неповнолітніми та дотриманні чинного законодавства нашої країни.

    Leave a Reply