27 вересня 2018 року в читальному залі ВПУ № 24 м. Заставна відбувся виховний захід, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек «Дім без книги – день без сонця».

  Ведучі дійства Боднар Діана та Мельник Тетяна ( група № 28) разом із бібліотечними працівниками Тофан М.І. та Гринчук М.І. вели мову з присутніми учнями, вихователями та інженерно- педагогічними працівниками про велич Храму книг, царину друкованого слова, значущість бібліотечних надбань у розвитку особистості читачів, збереженні історичних надбань світової культури , традицій рідної землі й українського народу.

   


  В цікавій спів розмові , учні прийшли до висновку, що ніколи ні телебачення, ні Інтернет, чи будь-які інші досягнення людства не замінять книг, в які збирається і вписується віками людська мудрість.


  Змістовною вийшла розмова про «малих корифеїв» Заставнівщини , видані ними друковані збірки, як знайшли своє місце у виставці творів «Рідне слово на рідній землі».


  Усі присутні ознайомилися із оформленим зібранням літератури, присвячене Всеукраїнському Дню бібліотек «О,книго! Присвята богине! Народу й роду берегине!».
  У виховному заході прийняла участь заступник директора з ВР М»якота М.В., яка привітала усіх з наступаючим святом бібліотечного світу, подякувала присутнім за проведений захід та зібрання й підготовку виставкової літератури.

  Leave a Reply