Училище наше,  ти рідна

  домівко,

  Як любо   навчатися в

  стінах твоїх,

  Ти наша опора і наша

  надія,

  З якою крокуємо ми у

  житті…

       17.04.2013р. у ВПУ № 24 м. Заставни було організовано та проведено День відкритих дверей. Це одна з найвизначніших урочистостей  в стінах нашого училища. Сьогодні до нас завітали  керівники та вчителі загальноосвітніх шкіл, батьки і  учні із Заставнівського, Вижницького ,Кіцманського, Путильського районів Буковина та Снятинського, Городенківського, Заліщицького районів інших областей,що виявили зацікавленість до професій, підготовка з  яких здійснюється       у  нашому навчальному закладі. Всі педагогічні та технічні працівники, вихователі, учні училища зустрічали  гостей на своїх робочих місцях, наче гостинні господарі  на Храмове свято.

          Вхід  до  училища  урочисто прикрашений державними прапорами, стендами, фотовітринами, що висвітлюють кожну з навчальних професій. У фойє  корпусу всі присутні мали можливість прочитати цікаві матеріали стінних газет, де на ілюстрованих фотознімках демонструвалися будні і свята учнівського життя. Тут  же , майбутніми кухарями-кондитерами  пропонувалися кондитерські вироби,  виготовлені власними руками, що    виставлялися  на урочисто сервірованих столах.

            Все це була тільки перша сходинка ,підготовлена для загального враження гостей від навчального закладу. А далі, відповідно до сформованих груп за професіями, відбулися зустрічі із класними керівниками, майстрами виробничого навчання, цікаві екскурсії в навчальні кабінети, виробничі  майстерні, бібліотеку, гуртожиток  та їдальню.  Знайомство  з кожним цікавим куточком залишило неповторний слід у душі кожного з відвідувачів.

       Продовженням свята стала презентація робітничих професій та святковий концерт учасників художньої самодіяльності у приміщені актової зали училища. На сцені — великі яскраві квіти, які уособлювали собою символи спеціальностей, на стіні – рушники із назвами професій, якими оволодівають учні .

        Життя – це шлях, важка дорога… У своєму виступі директор училища Гула В.Я. зосередив увагу присутніх на тому, як важливо правильно обрати свою стежину в житті,  улюблену  професію,щоб бути  щасливим та приносити щастя іншим. Він розповів приїжджим учням і батькам про    умови навчання та проживання в стінах навчального закладу.

         А далі… Далі все перепліталося воєдино: розповіді педагогічних працівників, демонстрування відео кліпів з презентацією професій, виступи номерів художньої самодіяльності.

         Із захопленням,  майбутні  будівельник, муляр, маляр, кухар та кондитер, розповіли про обрані ними професії .  Вміння  рук перукарів та манікюрниць  було відображено в  елегантному  вигляді  учасників  художньої самодіяльності.

       На завершення урочистостей директор училища ще раз звернувся до всіх присутніх із проханням приходити на навчання в наш навчальний заклад, де є всі необхідні можливості для підготовки висококваліфікованих робітничих  спеціальностей. Ми  завжди гостинно чекаємо на майбутніх абітурієнтів  і  надамо  необхідну допомогу у виборі професії, бо саме від  цього залежить майбутнє кожної людини.

  Leave a Reply