Училище в нашій Заставні

  Вже літ 50-ть , як живе

  І тут не одне покоління

  В країну професій іде…

  Упевненим кроком крокує

  В незвідані далі земні

  І кожному з учнів дарує

  Найкращі принади свої.

   

  26.03. 2015р. у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна було організовано та проведено День відкритих дверей. Це одна з найвизначніших урочистостей  в стінах нашого училища. Сьогодні до нас завітали  керівники та вчителі загальноосвітніх шкіл, батьки і  учні із Заставнівського, Вижницького , Кіцманського, Путильського районів Чернівецької області, Снятинського, Городенківського районів Івано-Франківської області та Заліщицького району Тернопільської області, що виявили зацікавленість  професіями, підготовка з  яких здійснюється у  нашому навчальному закладі.

                      Вхід  до  училища  урочисто прикрашений державними прапорами, стендами, фотовітринами, що висвітлюють кожну з навчальних професій.

                       У фойє  корпусу всі присутні мали можливість прочитати цікаві матеріали стінгазет, де на ілюстрованих фотознімках демонструвалися будні і свята учнівського життя.

               На далі, відповідно до сформованих груп за професіями, відбулися зустрічі із класними керівниками, майстрами виробничого навчання, цікаві екскурсії в навчальні кабінети, виробничі  майстерні, бібліотеку, гуртожиток  та їдальню.

             Продовженням Дня відкритих дверей  стала презентація робітничих професій та святковий концерт учасників художньої самодіяльності у приміщені актової зали училища.

   З вітальним словом до гостей звернувся, директор училища Гула В.Я... Володимир Ярославович у своєму виступі ознайомив майбутніх учнів та їхніх батьків з історією створення закладу його педагогічним колективом , здобутками та перспективами розвитку Вищого професійного училища №24 м. Заставна.

  На зустріч також були запрошені роботодавці, з якими вкладено угоди про проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням. Голова фермерського господарства Грицюк Констянтин Васильович у своєму виступі розповів про потребу та перспективи робітників різних спеціальностей в сільськогосподарському виробництві, важливість якісної підготовки робітничих кадрів у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна.

  Викладачі спецдисциплін,  майстри виробничого навчання, класні керівники та кращі учні училища презентували свої професії.

   Було продемонстровано відео кліпи, які супроводжувалися виступами учасників художньої самодіяльності.

  Вміння, знання та навички учнів, що здобувають професію перукаря-модельєра, манікюрниці було відображено в демонстрації сучасних зачісок різних стилів.

  На свято завітала випускниця Боднар Юлія, яка працює в ресторані «Мисливський Рай», але не забуває днів проведених в училищі. Юлія з вдячністю згадує своїх майстрів та викладачів, які дали їй путівку в життя. Виконавши пісню, вона  порекомендувала всім гостям вступати до нашого навчального закладу тому, що тільки тут можна стати висококваліфікованим спеціалістом, майстром своєї справи.

    На завершення заходу прозвучав гімн  Вищого професійного училища №24 м. Заставна, на слова заступника з виховної роботи училища Альохіна Віктора Севериновича, у виконанні автора музики, керівника вокального гуртка — Семенюка Степана Степановича.

           Ми  завжди гостинно чекаємо на майбутніх абітурієнтів  і  надамо  необхідну допомогу у виборі професії, бо саме від  цього залежить майбутнє кожної людини.

  Leave a Reply