14 лютого 2019 року в актовому залі ВПУ № 24 м. Заставна проведено загально училищний виховний захід , присвячений Дню Святого Валентина (Свято Закоханих), який підготували  бібліотекар, керівники  літературно-драматичного, вокального та гуртка «Умілі руки»  (Глинський А.П., Гринчук М.І. та Мулек М.В.). Свято пройшло цікаво і весело. В програмі (його ведучі) Чорнокоза Вероніка (група № 7) та Палагнюк Василь (група  №3) розповіли учасникам свята  багато новинок та цікавих фактів із історії свята,  традицій його відзначення у світі. Розповіді перепліталися із  показом  презентації  слайдів до Дня Закоханих, танцювальним і музичними номерами в одноосібному та дуетному виконанні учнів Пастеркевич Богдани (група №28), Гаврилецького Іллі (група № 1), Буджак Валентини (група №27), Коломійця Артура (група №17).

    Під ліричну мелодію учасники свята із захопленням прослухали поетичну  сторінки, де вірші про любов і кохання продекламували Меленчук Богдан  (група №34), Маник Микола (група № 6 ), Оробець Юрій ( група №6) та Дроняк Іванна ( група № 17).

    Найзахоплюючою частиною свята, стало розкриття скриньок  із «Валентинками», які заздалегідь до його проведення, були розміщені в навчальному корпусі та гуртожитку училища. Паралельно з цим, кохані отримували і вручали своїм симпатіям та «половинкам» сюрпризи – сувеніри, квіти, подарунки.

    Поряд з учнями, у святі прийняли участь інженерно-педагогічні працівники, заступники директора з ВР М’якота М.В. та Ковальницький П.М., інші працівники училища.

    Всіх присутніх із святом Дня Закоханих привітала заступник директора з НМР Пазюк Зоряна Михайлівна, яка  акцентувала  увагу учнів на важливості  найкращих загальнолюдських цінностей, чистоті й порядності  взаємовідносин, побажала  його учасникам найкращих гараздів, здоров» я, великого сімейного та особистого щастя.

    Leave a Reply