З 9 по 13 листопада 2020р. у ВПУ №24 м. Заставна методкомісією суспільно-гуманітарного циклу були проведені заходи, приурочені Дню української писемності та мови.

  9 листопада у кабінетах української мови та літератури №10 та №11 оформлено виставки до Дня української писемності та мови.

  9 листопада учні та працівники училища долучилися до написання радіодиктанту національної єдності, чим підтримали акцію консолідації українців усього світу.

  Учасники акції із задоволенням виявили бажання вкотре вдосконалити свої знання державної мови.

        11 листопада викладачі української мови та літератури, Василик Марина Степанівна та Магалевич Галина Михайлівна провели он-лайн виховну годину, до якої долучилися першокурсники закладу.

  Здобувачі освіти переглянули презентацію

  Цікаві питання вікторини дали змогу учням показати свої знання з української мови.    

  Учасники заходу відзначили, що писемність – найвагоміша складова частина культури будь-якого народу. Без писемності немислимий духовний розвиток людства.

  12 листопада серед учнів ІІІ курсу проведено он-лайн конкурс творчих робіт на тему: «Книжка – невичерпне джерело мудрості», який дав змогу учням висловити власну думку щодо збереження читацької культури у час інтенсивного розвитку інформаційних технологій.

  «Людина, байдужа до рідної мови, схожа на дикуна. Тому що її байдужість до мови пояснюється повною байдужістю до минулого, сучасного, майбутнього свого народу».

  Leave a Reply