З 23 по 31 жовтня 2014 року в училищі проводилася декада професійної майстерності викладачів природничо-математичних дисциплін. В ході декади були проведені відкриті уроки, позаурочні і виховні заходи, засідання предметних гуртків. Свою педагогічну майстерність демонстрували всі члени методичної комісії, як викладачі зі стажем, так і молоді спеціалісти.

  23 жовтня урок математики в групі №17 (третій рік навчання) провела викладач Зварич Ольга Миколаївна. Тема уроку ”Інтеграл та його застосування”. Викладач використала різноманітні форми та методи навчанн: мікрофон, лови помилку, продовжи речення, робота в групах, тестові завдання, взаємоперевірка. На уроці значна увага приділялась вихованню навичок самостійної роботи та підвищенню інтересу учнів до занять математикою. До уроку підготовлена презентація, яка дала можливість показати, що математика цікава і потрібна наука.


  Формування любові до математики продовжила викладач Перепелюк Ольга Іванівна, яка також 23 жовтня провела кінолекторій ”Геометрія навколо нас”. Учні з цікавістю переглянули фільм і переконалися, що всі предмети живої і неживої природи, які нас оточують, і, навіть пропорції тіла людини, пов’язані з законами математики.

  27 жовтня проводився урок біології на тему ”Генетика людини” (викладач Чокан Лариса Михайлівна). Викладач донесла до учнів важливість вивчення генетики людини. Учні самостійно підготували повідомлення про методи вивчення генетики людини, родоводи, спадкові хвороби. На уроці використовувались такі методи та форми роботи: робота з підручником, виконання тестових завдань, робота біля дошки. Учням розв’язування генетичні задачі.


  28 жовтня в подорож до Франції запросила викладач географії Віксич Юлія Ярославівна. Тема уроку ”Франція”. Присутні на уроці учні групи №27 (перший рік навчання) під час віртуальної подорожі вивчали географічне положення країни, її економічний і культурний потенціал, кулінарні традиції. Викладач використала роботу з картою, підручником, перегляд відеоролика. Цікавою формою роботи було заповнення учнями на різних етапах уроку таблиці ”Що я знаю”, ”Що хочу знати”, ”Що дізнався нового”.

  28 жовтня викладач фізики Кольба Марія Зіновіївна провела позаурочний захід ”Фізичний КВК”. В цьому заході брали участь дві команди першокурсників ”Дракони фізики” і ”Круті фізики”. обидві команди показали хороші знання законів фізики і обидві прагнули перемогти, але перемогла дружба.


  29 жовтня в актовій залі проведено виховний захід ”Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми”, який разом з учнями групи №17 підготували і провели викладач хімії Ковалик Ольга Миколаївна та майстер виробничого навчання Коршівська Ганна Іванівна. Метою заходу було виховання в учнів почуття любові до свого краю, гордості і поваги до людей, що живуть на цій прекрасній землі. В залі звучали пісні про Україну, вірші українських поетів, легенди про народні символи, які супроводжувались мультимедійною презентацією. Присутніми на заході були батьки учнів, викладачі, майстри виробничого навчання та учні училища. Заключним акордом заходу стала ”Молитва за Україну”.


  30 жовтня викладачі Зварич Ольга Миколаївна та Якимик Василь Васильович провели засідання гуртка інформатики у формі конференції-диспуту на тему ”Комп’ютер і людина: за і проти”. Учасники заходу переконували присутніх щодо користі і шкоди комп’ютера. Група коментаторів дала поради як правильно користуватися комп’ютером, щоб зберегти своє здоров’я. корисну для себе інформацію на засіданні гуртка почерпнули не лише учні, а й присутні викладачі.


  31 жовтня відбулося розширене засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін з порядком денним ”Підведення підсумків декади”. На засіданні були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Громко Юрій Петрович, заступник директора з навчально-виховної роботи Альохін Віктор Северинович, методист Пшегодська Лілія Михайлівна та викладачі, які відвідали заходи в ході декади.

  В результаті аналізу та обговорення заходів проведених під час декади прийшли до висновку, що в цілому проведення декади тривало на високому організаційному та методичному рівні. Всі заходи були забезпечені мультимедійними презентаціями, яскравою наочністю, роздатковим матеріалом. Викладачі, класні керівники, керівники гуртків з відповідальністю поставилися до підготовки та проведення усіх заходів, виявили найкращі якості у процесі взаємодопомоги та взаєморозуміння.

  В процесі обговорення були намічені шляхи удосконалення форм і методів проведення уроків та позаурочних заходів, обміну досвідом та його поширення.

  Leave a Reply